27 Апреля

28 переглядів

У Маріуполі пройшли фінальні матчі першого в історії міста жіночого волейбольного чемпіонату.

27 Апреля

Так, за кубок переможця боролися 8 команд. Чемпіонами стали маріупольські «Медузи». Дівчата тренуються в клубі від M · Sport під керівництвом Іміш Іскандерова.

За словами тренера, дуже важливо популяризувати жіночий волейбол, як одне з ключових напрямків розвитку масового спорту.

«У моєму клубі тренується близько 200 осіб. І відсотків 70 з них - це дівчата. Так з'явилася ідея організувати і провести для них окремий чемпіонат. За підтримки компанії «М-спорт» вдалося реалізувати цю можливість », - зазначив він.

Почалися змагання ще в жовтні. Близько півроку майже кожні вихідні проходили спортивні суперництва. У фінал вийшли чотири команди - Мангушський «Колос» маріупольська «Медуза» а так само дві команди СК «Атлетик», «Азовські перлини» і «Атлетик».

Варто відзначити, протягом усіх матчів ліги «Азовські перлини» були одними з головних претендентів на перемогу. Двічі обігравали «Медуз». А ось у фінальному протистоянні зазнали суха поразка з рахунком в серії 3: 0. Також «Перлини» срібні призери чемпіонату України.

Таким чином, «Медузи» вдалося обіграти одну з найсильніших команд міста і стати чемпіонами. Вітаємо!