28 Сентября

13 переглядів

На тиждень Маріуполь перетворився в епіцентр боксеркою життя України!

28 Сентября

У місті пройшли вирішальні поєдинки Кубка України з боксу серед чоловіків - Меморіалу Макара Мазая 2020. Запеклі бої щодня проходили в СК «Іллічівець».

Маріупольські боксери показали відмінні результати. Так, Дмитро Рибалко завоював золото у ваговій категорії до 75 кг, а Ростислав Білостоцький - срібло, у вазі до 52 кг. Бої проходили напружено і навіть на фінальному нагородження спортсмени не могли приховати «бойових травм». Церемонію особисто провів міський голова Вадим Бойченко.

Всього на змаганнях було розіграно комплект з 32 нагород серед кращих боксерів України. А завдяки результатам наших спортсменів в загальному медальному заліку команда Донецької області посіла третє місце. Перше місце завоювала команда Київської області, а друге - Чернігівській.

Кращим боксером змагань був визнаний представник Федерації боксу Херсонської області, переможець Кубка України 2020 року - Максим Галінічев.