17 Декабря

17 переглядів

Футбольний клуб «Олімпік», під патронатом компанії M · Sport, виграв чемпіонат міста з футболу.

17 Декабря

Хлопці стали першими в категорії U9 і перемогли у всіх 9 іграх чемпіонату. Всього змагалися 10 команд.

У СК «Іллічівець» пройшло урочисте нагородження призерів першості. Кожна команда отримала кубки та медалі. Привітали хлопців директор КУ M · Sport Едуард Мельник і президент ФФМ Олександр Ярошенко.

Друге і третє місце розділили футболісти ФК «Маріуполь». Також свої нагороди отримали футбольні клуби «Факел», «Азовсталь» і ДЮСШ «Олімпія».

Нагадаємо, в рамках проекту FC SHAKHTAR - «Давай, грай!» Проект «Давай, грай», і за підтримки компанії M · Sport, маріупольські діти можуть займатися футболом абсолютно безкоштовно. Заняття проходять на базі 15 шкіл. Уже тренуються понад 1100 дітей. І в цих клубах вже ростуть чемпіони!