14 Сентября

32 перегляди

«M-RACE 2020»: в Маріуполі пройшла спартанська гонка

14 Сентября

На території «Аляска центр» вже третій рік поспіль проходять самі екстремальні змагання сезону. За прототипу американських змагань Spartan Race і «Гонки націй» розроблена унікальна траса. Цього року змагання тривали два дні. Всього в них взяло участь близько 450 осіб.

У перший день випробування пройшли серед професійних спортсменів і любителів. Кращий результат серед чоловіків показав учасник бігового клубу від «М-спорт» Сергій Міронічев. Він подолав трасу за рекордні 15 хвилин 40 секунд. Кращою серед дівчат стала Тетяна Чмуневич. Дівчина тренує спортсменів для «Гонки націй» і системно бере участь в подібних змаганнях в Україні та за її межами. Її результат - 20 хвилин 23 секунди.

«Мене надихнула атмосфера на змаганнях. Гонка і перешкоди були захоплюючі. Але якщо зробити трасу довше і складніше, то в наступному році до Маріуполя приїдуть спортсмени з усієї країни », - зазначила Тетяна Чмуневич.

Грязьові озера, стрибки через вогонь, стрімкі спуски і мулові переправи по річці - це тільки маленька частина всіх випробувань. Всього на трасі було 38 етапів. Десятку кращих вибрали серед чоловіків і серед жінок. Всі призери отримали дипломи та грошові сертифікати. У командному заліку перемогла команда «М-спорт».

Організатором виступив центр відпочинку і спорту «Аляска» за підтримки ККЗ «М-спорт», управління молоді та спорту міської ради та партнерів.
На наступний день пройшли змагання для дітей. Гонка пройшла в двох вікових групах - до 12 років і від 12 до 16 років. У старшій групі переможницею стала Олександра Війтик. Дівчина виграє «М-рейс» другий рік поспіль. Серед хлопців кращі результати показали два брати - Андрій і Віталій Глущенко. Вони фінішували з різницею в півхвилини. У молодшій віковій групі переможцями стали Поліна Хатюшин і Микита Соколов.